Održano predavanja pod nazivom Poslovna analiza - iskustva iz prakse

Početkom oktobra meseca 2013. godine u organizaciji Udruženja poslovnih analitičara – IIBA Srbija, u prostorijama Instituta ekonomskih nauka započeo je nov ciklus predavanja pod nazivom Poslovna analiza – iskustva iz prakse.

Prof. dr Alempije Veljović sa Fakulteta tehničkih nauka iz Čačka održao je predavanje 24. oktobra 2013. godine sa temom „To Be or Not To Be As Is".

Predavanje nije obuhvatalo samo predstavljanje aktivnosti projekta, već pre svega impresije o projektu analize konkretnog poslovnog sistema. Predavač je dao objektivan uvid u očekivanja, zadovoljstvo postignutog i ispunjenog zadatka, kao i značaju podrške top menadžmenta, ali i naučenim lekcijama o interakciji članova tima, na osnovu svog iskustva.

okt10_iiba1 okt10_iiba2