Prof. dr Mirjana Radović-Marković učestvovala na konferenciji Evropske akademije nauka

Prof. dr Mirjana Radović-Marković je po pozivu učestvovala na jubilarnoj konferenciji Evropske akademije nauka (16-19. septembar 2013), gde je kao njen član održala plenarno predavanje.

Predavanje je bilo na temu: "Development of entrepreneurial competences through e-learning: an evidence from Serbia and Turkey". Ovo predavanje je ujedno bilo i inaguraciono predavanje prof. Radović-Marković, s obzirom da je tokom 2012. godine izabrana za redovnog člana ove Akademije (London,Velika Britanija).

Jubileju povodom proslave četvrt veka od osnivanja Evropske akademije nauka na Univerzitetu u Kembridžu, prisustvovali su i predsednici akademija nauka Velike Britanije, Francuske, Španije i Poljske i više od nekoliko stotina predstavnika naučnih i obrazovnih institucija iz Evrope i Sjedinjenih Država.

Čitava manifestacija, koja je imala naučni i svečarski karakter, održana je u Wroclawu u Poljskoj u organizaciji Univerziteta u Wroclawu, Skupštine grada Wroclawa i Evropske akademije nauka.

sep19_mr1 sep19_mr2
sep19_mr3 sep19_mr4