Istraživači IEN na konferenciji “GSGP Europe Spring Conference 2013”

Istraživači Instituta ekonomskih nauka Aleksandar Zdravković i Bojana Radovanović, u svojstvu stipendista „Global Supplementary Grant Program" (GSGP) Open Society Foundations-a (OSF), prisustvovali su konferenciji "GSGP Europe Spring Conference 2013", održanoj u prostorijama Clare College-a u Kembridžu od 24-27. marta.

Konferencija je organizovana u cilju tradicionalnog okupljanja, upoznavanja i povezivanja stipendista programa GSGP Europe. GSGP Europe program OSF-a trenutno podržava preko 100 doktorskih studenata humanističkih i društvenih nauka na univerzitetima širom Evrope.

U okviru sesije "Digital Researcher" Aleksandar Zdravković je prezentovao učesnicima konferencije rezultate FP7 projekta SERSCIDA, koji Institut ekonomskih nauka realizuje u saradnji sa partnerskim institucijama iz regiona i EU.

mart27_cambridge1 mart27_cambridge2
mart27_cambridge3 mart27_cambridge4