Dr Srdjan Redžepagić boravio na Univerzitetu u Nici Sophia Antipolis

Tokom boravka u okviru realizacije Tempus projekta MEUTUDES, na skupu posvećenom saradnji na svim nivoima između Francuske i zemalja Istočne Evrope, održanom na Univerzitetu u Nici Sophia Antipolis, pomoćnik direktora IEN dr Srdjan Redžepagić održao je izlaganje o univerzitetskoj saradnji između evropskih i balkanskih univerziteta.

Tom prilikom uz prisustvo velikog broja zvanica i učesnika iz različitih zemalja, bio je jedini izlagač koji je predstavio projekat Master evrospkih studija u Srbiji i njegov značaj za studente u Srbiji. Taj projekat se realizuje uz finansiranje Evrospke komisije - EACEA. Pored dr Redžepagića, saradnici na projektu Tempus MEUTUDES su takođe izlagali, pre svega kordinator projekta prof. dr Jean-Paul Guichard kao i prof.r Claude Berthomieu.

maj8_tempus1 maj8_tempus2
maj8_tempus3 maj8_tempus4