IX godišnja naučna konferencija

conference

Dana, 26. oktobra 2017. godine u organizaciji Instituta ekonomskih nauka i Ekonomskog fakulteta iz Niša, održana je godišnja međunarodna naučna konferencija Sustainable Growth in Small Open Economies. Konferencija je imala 3 sesije u okviru kojih je prezentovano 39 radova, a dr Viola Lorinova, dr Dubravka Jurlina Alibegović i dr Igor Mladenović prezentovali su svoje radove u okviru plenarne sesije. U radnoj atmosferi razmenjena su mišljenja u pogledu prezentovanih rezultata istraživanja.

Tradicionalno, dodeljene su dve nagrade. Nagrada "Ana Jaško" za najbolji istraživački rad dodeljena je ma Petru Mitiću i nagrada "Tomislav Popović" za najveći naučni doprinos dodeljena je prof. dr Mirjani Radović-Marković.

Dr Jovan Zubović   Ma Aida Hanić

Dr Olja Munitlak Ivanović   Dr Viola Lorinova