Potpisan sporazum o saradnji u okviru RRPP projekta

Događaj povodom potpisivanja sporazuma o saradnji u okviru „Regionalnog programa podrške istraživanju u oblasti društvenih istraživanja na Zapadnom Balkanu" (RRPP) održaće se 27. februara 2012. godine na Institutu ekonomskih nauka.

Skup je otvorio direktor Instituta ekonomskih nauka, gospodin Dejan Erić, a govore su uputitili direktor Programa gospodin Nicolas Hayoz, gospođa Beatris Mejer direktorka za Srbiju Švajcarske agencije za razvoj i saradnju (SDC), potom lokalna koordinatorka Programa za Srbiju gospođa Bojana Radovanović i predsednik Matičnog odbora za društvene nauke pri Ministarstvu prosvete i nauke gospodin Jovan Babić.

Intervjui:

Gospodin Nicolas HAYOZ play

Gospođa Beatrice MEYER play

Ma Bojana RADOVANOVIĆ play

TV emisija Javna odbrana play

feb27_rrpp1   feb27_rrpp0
feb27_rrpp2   feb27_rrpp12
feb27_rrpp5   feb27_rrpp4
feb27_rrpp3   feb27_rrpp13

Regionalne projekte iz oblasti društvenih nauka na teme: Gender Pay Gap in Western Balkan Countries: Evidence From Serbia, Montenegro and Macedonia; Gender Perspectives in Family Socialization; Comparative Analyses of Democratic Performances in the Parliaments of Serbia, Bosnia and Herzegovina and Montenegro, koji su finansijski podržani od strane RRPPa, predstavili su rukovodioci projekata.

feb27_rrpp6   feb27_rrpp7
feb27_rrpp8   feb27_rrpp15