Prof. dr Mirjana Radović-Marković boravila u radnoj poseti Bugarskoj

Prof. dr Mirjana Radović-Marković je bila u radnoj poseti Bugarskoj od 6-11.novembra na poziv Državnog univerziteta Sv. Kliment Ohridski u Sofiji. Tokom posete Sofiji, održala je predavanje studentima master studija na pomenutom Univerzitetu na temu "Entrepreneurship: gender issues in business and fostering entrepreneurship abilities through education".

Takođe, obišla je Rektorat, Ekonomski i Filozofski fakultet, Narodnu banku Bugarske, održala više poslovnih sastanaka i odvojila vreme da odgovara na pitanja studenata. Na kraju posete, prof. dr.Krum Krumov koji je bio delegiran ispred Univerziteta da vodi razgovore, ocenio je vrlo uspešnim ovu posetu i najavio pokretanje zajedničkih inicijativa i inteviziranje saradnje između naše dve institutcije u 2013. godini.

nov11_mrbug1 nov11_mrbug2
nov11_mrbug3 nov11_mrbug4