Poseta Podgorici

Pomoćnik direktora IEN dr Srdjan Redžepagić, boravio je u Podgorici gde se susreo sa dekanom Ekonomskog fakulteta Podgorica Univerziteta Crne Gore dr Draganom Lajovićem. Tom prilikom je dogovorena intenzivnija saradnja ove dve institucije u narednom periodu.

nov1_srcg1   nov1_srcg1

Takođe je bio sastanak u dekanatu Ekonomskog fakulteta Podgorica i sa predstavnicima Univerziteta Nica Sophia Antipolis gde je razgovarano o saradnji Instituta ekonomskih nauka, Ekonomskog fakulteta Podgorica i Univerziteta Nica Sophia Antipolis. Sastanku su prisustvovali predstavnici svih navedenih institucija.

nov1_srcg3

Tokom boravka u Podgorici, dr Redžepagić je imao radni sastanak sa prvim sekretarom Ambasade Francuske u Crnoj Gori gospodinom Stephane Maincon. Pomoćnik direktora IEN je ujedno i bio gost Univerziteta Crne Gore na sajmu obrazovanja gde je Francuska bila domaćin.

nov1_srcg1