Direktor u radnoj poseti Torinu

U periodu od 21-26. oktobra direktor Instituta Dejan Erić boravio je u radnoj poseti Torinu. U toku posete obišao je Fakultet za menadžment (SAA) sa kojim Institut ima potpisan ugovor o saradnji.

U razgovoru sa dugogodišnjim direktorom SAA a sada direktorom Departmana za menadžment Univerziteta u Torinu prof. Kantinom i profesorom Dutom, direktor je upoznat o najnovijoj reformi univerziteta u skladu sa novim italijanskim Zakonom o visokom obrazovanju. Analizirani su rezultati dosadašnje saradnje i razmatrane mogućnosti za njeno unapređenje, posebno sa Departmanom za menadžment.

okt21_de_torino1 okt21_de_torino2

Ljubazni domaćini su organizovali seriju sastanaka i poseta. Tako je prof. Erić obišao sajam hrane i poljoprivrednih proizvoda i fabriku Fiat.

okt21_de_torino3 okt21_de_torino4
okt21_de_torino5 okt21_de_torino6