Konferencija Srbija i Evrospka unija u Nišu

Povodom 52 godine postojanja Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Nišu, organizovana je svečana akademija koju su otvorili dekan fakulteta prof. dr Zoran Aranđelović i ministar prosvete, nauke  i tehnološkog razvoja Republike Srbije prof. dr Žarko Obradović Republike Srbije prof. dr Žarko Obradović.

okt17_nis1 okt17_nis2

Pomoćnik direktora Instituta dr Srdjan Redžepagić, bio je uvodni govornik i počasni gost konferencije međunarodnog značaja „Srbija i Evropska unija" organizovane na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Nišu. Tom prilikom dr Redžepagić je imao vrlo konstruktivan sastanak, o razvoju buduće saradnje naše dve institucije, sa prorektorom Univerzteta u Nišu prof. dr Nenadom Pavlovićem, dekanom Ekonomskog fakulteta prof. dr Zoranom Aranđelovićem i prodekanom Srđanom Marinkovićem.

okt17_nis3 okt17_nis5
okt17_nis6 okt17_nis4