Delegacija IEN posetila Banja Luku / Potpisan sporazum o saradnji sa Ekonomskim institutom

Delagacije IEN u sastavu prof. dr Dejan Erić, dr Ivan Stošić, dr Mladenka Balaban, dr Jovan Zubović, ma Duško Bodroža, Mihajlo Đukić, Saša Milivojević i Dragan Filimonović posetila je Banja Luku 5. i 6. decembra. U toku posete Ekonomskom institutu razgovarano je o dosadašnjim rezultatima saradnje i definisani su naredni koraci.

[6. decembar]

dec5_blug1   dec5_blug2
dec5_blug3   dec5_blug10

Delegacije je posetila i Vladu Republike Srpske, gde je u prisustvu ministra nauke i tehnologije u Vladu Republike Srpske prof dr Jasmina Komića potpisan sporazum o saradnji. Na taj način su obe naučne institucije dale svoj doprinos daljoj implemantaciji Sporazuma o specijalnim i paralelnim vezama koji je potpisan između Republike Srbije i Republike Srpske u domenu razvoje nauke.

Potpisivanje sporazuma play       Obraćanje prof. dr Jasmina Komića play
Obraćanje prof. dr Dejana Erića play   Obraćanje dr Radovana Rodića play