Međunarodna konferencija naučnih disciplina u Rimu 31.10-03.11.2011.

Dr Jovan Zubović je učestvovao na 4-dnevnoj konferenciji u Rimu u organizaciji International Journal of Arts and Sciences. Konferencija je održana u prostorijama Američkog Univerziteta u Rimu.

okt31_jzrim1

Prvog dana konferencije je organizovana celodnevna ekskurzija sa ciljem upoznavanja učesnika konferencije kojih je bilo preko 300. Između ostalog učesnici su posetili i letnju rezidenciju pape u Castel Gandolfu.

okt31_jzrim2   okt31_jzrim3

Drugog dana konferencije, dr Zubović je predstavio rad koji je rezultat istraživanja na projektu u sklopu RRPP pod nazivom „Is the cost-benefit analysis of ALMP a sound question – the case of Serbia".

okt31_jzrim4   okt31_jzrim5

okt31_jzrim6

Trećeg dana konferencije dr Zubović je predstavio rad Instituta organizatorima konferencije i ponudio IEN za organizovanje IJAS konferencija.

okt31_jzrim7   okt31_jzrim8

Poslednjeg dana konferencije učesnici su obišli Vatikan.