Izašla iz štampe međunarodna monografija: "Organizational Behaviour and Culture: Globalization and the Changing Environment of Organizations"

Na lični poziv urednika izdavačkih kuća LAP LAMBERT Academic Publishing GmbH & Co. KG I VDM Verlag Dr. Müller e. K. iz Nemačke, i njenih urednika gospođe Laure Dean i gospodina Dragosa Magua, prof. dr Mirjana Radović-Marković je objavila monografiju međunarodnog značaja: "Organizational Behaviour and Culture: Globalization and the Changing Environment of Organizations".

org_behaviour_and_culture11

Editor i autor: prof. dr Mirjana Radović-Marković
Izdavač: VDM Verlag Dr. Muller GmbH, Saarbrücken, Nemačka
356 str.
ISBN:978-3-639-35923-7

Sadržaj i predgovor

Knjiga ima 15 poglavlja, a u njihovom pisanju su učestvovali pored naučnih radnika iz IEN i Srbije, autori iz SAD, Kanade, Grčke, Bugarske, Rumunije, Slovačke, Litvanije i Mađjarske. Knjiga je istovremeno štampana u SAD i Velikoj Britaniji i naći se naći pored internet knjižara, i u bibliotekama velikog broja najpoznatijih američkih univerziteta.

Njeni recenzenti su međunarodno priznati profesori organizacionog ponašanja prof. dr Knud S. Larsen, Oregon State University, USA, prof. dr Beatrice Avolio Alecchi, CENTRUM Católica of the Pontificia Universidad Católica del Perú, Lima, Peru i prof. dr Krum Krumov, Sofia University "St. Kliment Ohridski", Bugarska.