Održana radionica "Enterpreneurship and SME Policy Development in the BSEC Region in the time of Emerging from the Economic Crisis"

U zajedničkoj organizaciji Konrad Adenauer Stiftung (KAS) i Black See Economic Cooperation (BSEC) u Istanbulu je u periodu od 20-23. jula 2011. godine održana radionica na temu „Enterpreneurship and SME Policy Development in the BSEC Region in the Time of Emerging from the Economic Crisis". Među predstavnicima 12 zemalja regiona predstavnik Republike Srbije bio je direktor Instituta prof. dr Dejan Erić.

Na skupu su razmenjivana iskustva u pogledu razvoja preduzetništva i malog i srednjeg biznisa u uslovima krize.

jul20_instan1 jul20_istan2

Iskustva različitih zemalja predstavljena su u formi studije slučaja (case study). Prof. Erić je sa velikim uspehom predstavio studiju o Srbiji. Direktor Instituta je u toku skupa imao veći broj bilateralnih sastanaka sa predstavnicima različitih institucija i organizacija gde su razmatrane mogućnosti za buduću saradnju.

jul20_istan3 jul20_istan4
jul20_instan5a jul20_instan6