Delegacija IEN u radnoj poseti Zagrebu

Delegacija IEN u sastavu dr Ivan Stošić, dr Jovan Zubović, mr Sonja Đuričin, mr Slavica Stevanović, mr Isidora Beraha, Saša Milivojević i Duško Bodroža posetili su dana, 22.12.2010. sedište Savske komisije u Zagrebu.

Cilj posete je bio dogovor o zajedničkom učešću Ekonomskih instituta iz regiona na projektu "Fostering contribution of the SME sector to the FASRB implementation". Na sastanku su pored predstavnika IEN bili prisutni predstavnici Savske komisje kao domaćini sastanka, delegacija Ekonomskog instituta iz Zagreba, delegacija Ekonomskog instituta iz Sarajeva, delegacija Ekonomskog institututa iz Banja Luke i delegacija ECPD i ICPE instituta iz Slovenije. Tokom sastanka dr Jovan Zubović je učesnicima predstavio projekat, nakon čega je usledila diskusija i donošenje zaključaka.

dec22_zagreb1 dec22_zagreb2
dec22_zagreb3 dec22_zagreb4