Prof. dr Mirjana Radović-Marković je prisustvovala prezentaciji programa "Novi modaliteti obrazovanja i njihova korisnost za menadžere"

Dana, 25. maja 2010. godine na poziv Branka Čičića, predsednika Fonda Organska Srbija, prof. dr Mirjana Radović-Marković je prisustvovala prezentaciji programa "Novi modaliteti obrazovanja i njihova korisnost za menadžere", u organizaciji Međunarodne fondacije za obrazovanje zasnovano na svesti iz Holandije. Prezentaciju je održao prof. dr Feliks Kaegi, iz Ciriha, Švajcarska.

Prof Kaegi se u svom izlaganju fokusirao na efikasnost obrazovanja baziranog na svesti koje je zvanično prihvaćeno od strane stotine istraživanja i dostignuća obrazovnih institucija koje sprovode ovu vrstu obrazovanja. "Ukupne beneficije koje donosi ovaj pristup može lako da se ostvari i sprovede od strane bilo kog univerziteta ili škole tako što će dnevno dodati jedan period studija i istraživanja u postojeći nastavni plan i program", zaključio je prof. Feliks Kaegi.

maj25_mr1 maj25_mr2