Dr Ivan Stošić u radnoj poseti Interfaculty Institute for Central and Eastern Europe Univerziteta u Fribourg

Na poziv Interfaculty Institute for Central and Eastern Europe Univerziteta u Fribourg (Švajcaraska) dr Ivan Stošić je bio 19.05.2010. godine u radnoj poseti ovoj uglednoj ustanovi, koja u saradnji sa Swiss Agency for Development and Cooperation, realizuje Regional Research Promotion Programme (RRPP) za Zapadni Balkan.

Osnovni cilj poste je bila priprema za organizovanja Lokalne koodrdinacione organizacione jedinice (LCU) za unapređenje istraživanja u oblasti društvenih nauka u Srbiji, kojom, počev od 01.07.2010. godine, treba da rukovodi Institut ekonomskih nauka (IEN).

Swiss Agency for Development and Cooperation - logo     rrpp_logo        universitas _friburgensis_logo
Sastancima, koje su organizovali prof dr. Nicolas Hayoz (Programski direktor RRPP) i Jasmina Opardija (Menadžer RRPP za Zapadni Balkan), prisustovali su predstavnici ostalih koordinacionih jedinica iz regiona Zapadnog Balkana.
maj19_is_fribourg1 maj19_is_fribourg2