Radna poseta mr Aleksandre Bradić-Martinović Poslovnoj školi za menadžment (SAA) Univerziteta u Torinu

PROJEKAT TEMPUS: Business University of the New Age in Serbia - BUONA

Period: 15–29. april 2009.

U periodu od 15. do 29. aprila 2009. godine, Aleksandra Bradić-Martinović boravila je u radnoj poseti na Scuola di Amministrazione dell'Universita degli Studi di Torino (SAA), u okviru TEMPUS projekta Business University of the New Age in Serbia: BBA (BUONA).

tempus_april1509_saska_saa2

Aleksandra je tokom svog borvka ostvarila saradnju sa kolegom Riccardom Magarinijem, Phd studentom koji joj je prikazao koncept obuke studenata SAA na SAP platformi i omogucio kontakt za proučvanje problematike informacione podrške poslovanja kompanije FIAT Automotivo. Svoje zaključke Aleksandra je prikazala u stručnom radu DEVELOPMENT OF INFORMATION SYSTEMS IN ZASTAVA AND THE FUTURE WITH FIAT.

tempus_april1509_saska_torino1