Prof. dr Dejan Erić u radnoj poseti Francuskoj

U periodu od 13. do 20. jula direktor IEN je boravio u Francuskoj gde je bio gost Univerziteta u Nici Sophia Antipolis sa kojima IEN i BBA imaju vrlo intenzivnu saradnju. U toku posete direktor IEN i pomoćnik direktora dr Srdjan Redžepagić su sa domaćinima definisali naredne korake u okviru saradnje na realizaciji zajedničkog programa "Pavle Savić".

Za 9. oktobar 2009. godine zakazana je međunarodna naučna konferencija pod nazivom "Integracija sektora finansijskih usluga zemalja Balkana u evropski finansijski sistem - uticaj globalne finansijske krize na integracione tokove" koja će se održati u Nici.

Poziv na učešće
jul13_de_nica   jul13_de_nica2

jul13_de_nica3

U toku posete ugovorena je i stručna ekskurzija i poseta Univerzitetu u Nici za sve istraživače IEN koja će biti realizovana za vreme zajedničke konferencije.

jul13_de_nica4