Obeležen jubilej 60. godina Instituta za ekonomiku poljoprivrede

iep - logo

U prostorijama Narodne skupštine Republike Srbije, 9.12.2009. godine otvoren je međunarodni naučni skup: „Uloga znanja, inovacija i humanog kapitala u multifunkcionalnoj poljoprivredi i teritorijalnom ruralnom razvoju” koji je organizovan u povodu proslave 60. godina Instituta za ekonomiku poljoprivrede (IEP).

dec9_iep6 dec9_iep3
dec9_iep8 dec9_iep2

Izuzetan jubilej direktoru dr Dragu Cvijanoviću i svim zaposlenima u IEP čestitala je delegacija IEN i BBA u sastavu: prof. dr Mirjana Radović-Marković, predsednica Naučnog veća IEN, prof. dr Gordana Vukelić, dekan BBA, prof. dr Dejan Erić, direktor IEN, dr Jovan Zubović, naučni saradnik i Branko Lazarević.

Uručivajući prikladan poklon direktor IEN prof. dr Dejan Erić ukazao je na veliki značaj zajedničke saradnje i zahvalio na pomoći koju je IEP pružio IEN u nekim teškim trenucima. Tom prilikom je poželeo puno uspeha u daljem naučnoistraživačkom radu i nastavak međusobne uspešne saradnje.

dec9_iep5

dec9_iep1