Regionalni COST info dan

Prof. dr Mirjana Radović i istraživač-pripravnik Isidora Beraha prisustvovale su “Regionalnom COST (European Cooperation in the feld of Scientific and Technical Research) info danu“, koji se održo 2. septembra 2009. godine na Gradjevinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Organizator ove Konferencije je Ministarstvo za nauku i tehnološki razvoj Republike Srbije.

Regionalni COST info dan pokazao je kakva su iskustva na nivou regiona sa ciljem jačanja saradnje sa susednim zemljama: Hrvatskom, Bosnom i Hercegovinom, Mađarskom, Rumunijom, Bugarskom i Makedonijom. Konferemciju je otvorio rektor Univerziteta u Beogradu. Konferenciji su prisustvovali predstavnici naučnoistraživačke javnosti iz zemlje i inostranstva.

sep2_gradj_faks1 sep2_gradje_faks2
sep2_gradj_faks3 sep2_gradje_faks4