Na poziv Ekonomskog fakulteta u Ljubljani prof. dr Dejan Erić održao uvodno predavanja na Osmom međunarodnom seminaru za bankare i finansijske stručnjake BANKARSKI MENADŽMENT

U ponedeljak, 25. maja 2009. godine direktor Instituta prof. dr Dejan Erić održao je u Miločeru uvodno predavanje na Osmom međunarodnom seminaru za bankare i finansijske stručnjake pod nazivom „Bankarski menadžment“. Organizator seminara je Ekonomski fakultet u Ljubljani a polaznici bankarski i finansijski stručnjaci iz zemalja bivše Jugoslavije.

maj25_milocer1 maj25_milocer2

Pored prof. Erića kao predavaći na seminaru koji se održava u periodu od 25. do 28. maja u hotelu Maestral, Miločer, Crna Gora učestvovaće još 3 profesora Beogradske bankarske akademije (BBA) – prof. dr Zoran Grubišić, prof. dr Periša Ivanović i prof. dr Saša Popović, vanr. prof. Ekonomskog fakulteta u Podgorici. Na ovaj način se nastavlja uspešna saradnja između Ekonomskog fakulteta u Ljubljani i Instituta ekonomskih nauka i BBA.

maj25_milocer3