Saradnici IEN i BBA posetili Scuola di Amministrazione dell'Universita degli Studi di Torino (SAA)

Dana, 22. janura 2009 godine, pomoćnik direktora IEN-a, doc. dr Srdjan Redžepagić sa kolegom sa BBA doc. dr Mališom Djukićem je boravio u radnoj poseti na Scuola di Amministrazione dell'Universita degli Studi di Torino (SAA). Tom prilikom bio je primljen od starne rukovodstva SAA, dekana prof. dr Valter Cantino i prof. dr Giuseppe Dutto. Tokom sastanka dogovorena je dalja dinamika razvoja saranje na relaciji IEN-SAA-BBA. Svi učesnici sastanka su zaključili da je za sve tri učesnice veoma značajna saradnja i da će svaka strana nastojati da svojim aktivnostima doprinese razvoju iste. Dogovoreno je više sastanaka koji će biti održani tokom 2009. godine u Torinu i Beogradu.

jan22_sm_torino1 jan22_sm_torino2
jan22_sm_torino3