Radna poseta docenta BBA dr Predraga Dedeića, Univerzitetu u Sevilji

PROJEKAT TEMPUS: Business University of the New Age in Serbia - BUONA

Radna poseta docenta BBA dr Predraga Dedeića, Univerzitetu u Sevilji

U periodu od 14. do 20. aprila 2008. god. u okviru Tempus projekta „Business University of the New Age in Serbia" - BUONA, profesor BBA, dr Predrag Dedeić posetio je Univerzitet u Sevilji, Španija.

Profesor Dedeić je imao priliku da sa ekspertima iz oblasti, profesorima Miguel Adame i Francisco Adame, radi na unapredjenju Akcionog plana za obezbedjenje kvaliteta i adekvatnu primenu ESPB u okviru razvoja međunarodnog master programa na BBA.

Dedeić je takođe imao priliku da se upozna sa načinom rada na osnovnim i diplomskim studijama na Univerzitetu, pri čemu mu je prezentovana i primena najsavremenije tehnike u procesu obrazovanja. Upoznat je i sa novim studijskim programom nakon čijeg završetka student stiče dve diplome - Diplomu pravnog i diplomu ekonomskog fakulteta.

tempus_april1408_pdedeic_sevilja1 tempus_april1408_pdedeic_sevilja2

Detaljnije o poseti profesora Dedeića na posebnom sajtu BUONA projekta www.saa.unito.it/buona/teaching.htm.