Radna poseta docenta BBA dr Predraga Dedeića, Fakultetu za menadžment iz Torina - SAA

PROJEKAT TEMPUS: Business University of the New Age in Serbia - BUONA

U periodu od 12. do 25. maja 2008. god. u okviru Tempus projekta „Business University of the New Age in Serbia" ili skraćeno BUONA, profesor BBA, dr Predrag Dedeić posetio je Poslovnu školu za menadžment (SAA) iz Torina, Italija.

Profesor Dedeić je imao priliku da sa Prof. dr Cristina Barettini sa Univerziteta u Torinu radi na izgradnji sadržine predmeta Pravo EU, izboru odgovarajuće literature i nastavnih materijala.

tempus_ma12j08_pdedeic_saa1

Dedeić je takođe imao prilike da poseti Univerzitetski institut za evropske studije, gde se upoznao sa radom Instituta, bazom podataka Evropskog dokumentacionog centra i sadržinom naprednih kurseva iz oblasti prava koje organizuje Institut.

tempus_maj1208_pdedeic_saa2

Osnovni cilj ovih sastanaka i saradnje koja će se nastaviti u narednom periodu je razvoj predmeta Pravo EU na međunarodnom MBA programu u okviru BUONA projekta.

Detaljnije o poseti profesora Dedeića na posebnom sajtu BUONA projekta: http://www.saa.unito.it/buona/teaching.htm.