Potpisana dva ugovora o saradnji sa Ekonomskim fakultetom Tehničkog univerziteta iz Košica

Dekan Ekonomskog fakulteta iz Košica prof. dr Vincent Šoltes potpisao je 4. decembra 2008. godine dva ugovora o saradnji - jedan sa IEN i drugi sa BBA. Na taj način stvorene su osnove za nastavak uspešne saradnje započete u povodu realizacije projekata V-4.

Na dan kada IEN proslavlja 50 godina postojanja uvaženi gosti iz Slovačke su ukazali čast Institutu uzevši učešće u međunarodnoj naučnoj konferenciji "Challenges of Economic Sciences in the 21 Century". Takođe, istoga dana iz Slovačke je stigla radosna vest da je Ekonomski fakultet u Košicama proglašen za najbolji fakultet ekonomskih nauka u Slovačkoj.

dec4_ugovor_kosice1 dec4_ugovor_kosice2
dec4_ugovor_kosice5 dec4_ugovor_kosice6