Poseta direktora IEN prof. dr Dejana Erića Mađarskoj akademiji nauka

Dana, 25.11.2008. direktor IEN prof. dr Dejan Erić posetio je Mađarsku akademiju nauka. Tom prilikom je učestvovao na konferenciji koju je povodom jubileja proslave 20 godina postojanja organizovao Međunarodni institut za edukaciju bankara (Bankarkepzo).

nov25_eric_budim1 nov25_eric_budim2

Brojne učesnike skupa prvo je pozdravio gospodin Janos Szas, predsednik Bankarkepzo. Na skupu su između ostalih govorili i gospodin Alexander Lamfalussy, bivši predsednik Wise Man's Commitee, prof. dr Lajos Bokros, profesor Centralno-istočnog univerziteta i bivši ministar finansija u Vladi Republike Mađarske, Gyiory Suranyi, predsednik CIB banke i bivši guverner Nacionalne banke Mađarske i prof. dr Julia Kiraly, zamenik guvernera Nacionalne banke Mađarske.

nov25_eric_budim3 nov25_eric_budim4