Direktor IEN u radnoj poseti SAA - Univerziteta u Torinu

U periodu od 30. oktobra do 5. novembra direktor IEN prof. dr Dejan Erić boravio je u radnoj poseti/stručnom usavršavanju SAA - Fakultetu za menadžment Univerziteta u Torinu u okviru realizacije TEMPUS projekta.

U toku posete direktor Erić se susreo sa dekanom SAA prof. dr Valter Cantino sa kojim je postignut načelan dogovor oko potpisivanja memoranduma o saradnji između SAA i IEN. Takođe, u više sastanaka sa rukovodiocem Tempus programa prof. dr Giuseppe Dutto razgovarano je o predstojećim aktivnostima na otpoćinjanju zajedničkog master programa Bankarsko-finansijski i poslovni menadžment.

okt30_eric_torino1 okt30_eric_torino2

Ljubazni domaćini su potvrdili svoje učešće na velikoj naučnoj konferenciji koja će se na IEN održati početkom decembra kao i da će svojim prisustvom uveličati ceremoniju proslave jubileja 50 godina Institua koja će se održati 4. decembra u Narodnom pozorištu u Beogradu.

okt30_torino3