ИЕН Летња школа економетрије

lse logo

У периоду 02.07.2018.-05.07.2018. године, у реновираним и новоопремљеним просторијама Института економских наука, одржана је прва ИЕН Летња школа економетрије у Србији. ИЕН Летња школа економетрије 2018 окупила је полазнике из свих земаља региона, и пружила им могућност да се упознају са радом у програму СТАТА, једном од најпопуларнијих и најчешће коришћених статистичких пакета.

ИЕН Летња школа економетрије је настала из Летње школе економије, јединственог едукативног програма на подручју Западног Балкана, која је у протеклих двадесет година привлачила истакнуте предаваче, младе истраживаче и перспективне студенте из свих делова света. Др Јован Зубовић, директор Института економских наука, пожелео је добродошлицу полазницима ИЕН Летње школе економетрије, и упознао их са историјатом Летње школе економије.

Др Јован Зубовић Учесници
Учесници Учесници