Душко Бодрожа похађао Летњу школу Европске федерације удружења финансијских аналитичара

Истраживач Душко Бодрожа похађао је летњу школу Европске федерације удружења финансијских аналитичара (European Federation of Financial Analysts Societies - EFFAS Summer School 2011) која је одржана у периоду од 12. до 15. јула у Мадриду под покровитељством Сантандер финансијске групације.

Предавања и радионице су одржане у просторијама Центра за корпоративно учење и знање (Corporate Learning and Knowledge Centre) смештеног у Сантандер финансијском граду (Santander Financial City).

У раду Летње школе учествовао је велики број експерата и професионалаца у области финансијске анализе. На предавањима су разматрани ефекти финансијске кризе на светску економију, као и проблеми ликвидности и рачуноводствених стандарда. На паралелним радионицама предавачи и полазници школе су дискутовали о специфичним проблемима из области вредновања финансијских инструмената, портфолио стратегија и корпоративних финансија.

jul12_db_effas1   jul12_db_effas3
jul12_db_effas4   jul12_db_effas2